«Моя гідність та свобода»: у Мирославському ліцеї відбувся патріотичний флешмоб

У Мирославському ліцеї вшанували громадянський подвиг, патріотизм та мужність українців, що виступили за захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина та національних інтересів нашої держави. Патріотичний флешмоб «Моя гідність та свобода» об'єднав здобувачів освіти та педагогів.

«Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу та гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії», - наголосила директор Мирославського ліцею Галина Нагуш.

Юні ліцеїсти переконані, що саме вільні люди творять майбутнє. Кожен учень почуває себе тією частинкою України, що здатна своїми діями та вчинками змінити теперішнє та творити майбутнє держави.