Малятам Швайківської громади – пакунки з краплинками радості

Щоденною відрадою та втіхою у житті батьків є діти. З яким би настроєм ми не повертались додому, які б труднощі та проблеми не доводилось  вирішувати протягом дня, їх посмішка, запитання, ніжність та безпосередність повертають нас до життя та дозволяють забути про щоденні труднощі і проблеми.

Подарувати радість маленьким жителям громади, огорнути їх турботою та любов'ю – найприємніший напрямок роботи Швайківської сільської ради. Що може бути ціннішим, ніж маленькі оченята, які сяють від радості та задоволення. Тож днями найменшим жителям громади, яким не виповнилось ще й року, презентували пакунки першої необхідності. Найвправніші навіть вже встигли оглянути, приміряти дещо із подарованого та зафіксувати цей момент на фото.

Передача пакунків стала можливою за сприяння Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ». Швайківська сільська рада вдячна благодійникам за підтримку та співпрацю.