Солодкі подарунки для дітей з особливими потребами

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день – нагадування всім нам про обов'язок суспільства турбуватись та захищати людей з обмеженими фізичними можливостями. Особливо, коли йдеться про дітей.

За ініціативи голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна солодкі подарунки отримали діти з інвалідністю. Ці маленькі жителі громади займають особливе місце у серцях працівників сільської ради, тож спілкуватися з ними, підтримувати – особливо приємно. Загалом, пакунки отримали 17 дітей.

«Віримо, що невеличкі подарунки   створять дітям гарний настрій, віру в добро та надію на краще. Зичу усім родинам міцного здоров'я, витримки у життєвих випробуваннях та мирного неба», - зазначив Габріел Мкртчян.