Габріел Мкртчян: шана та вдячність усім ліквідаторам

36 років тому сталась найстрашніша в історії людства техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Наслідки цієї катастрофи ми відчуваємо і до цього дня. Та важко уявити, якими вони могли були, якби не самовідданість героїв-ліквідаторів.

14 грудня – день-нагадування про людей, які побудували саркофаг. Це день-спонукання, щоб ще раз сказати слова подяки кожному з ліквідаторів. Вони врятували майбутнє для нащадків. Ми глибоко вдячні їм  за ліквідацію наслідків найбільшої техногенної катастрофи  ХХ століття. У 1986 році, не шкодуючи здоров’я і життя, вони працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Вічна пам'ять  усім, хто загинув внаслідок аварії на ЧАЕС. Шана і повага нині живим ліквідаторам. Щиро бажаємо усім ліквідаторам міцного здоров'я, сімейного затишку, миру та добра.

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади