Габріел Мкртчян: «Безпека та комфорт жителів – передусім»

Благоустрій населених пунктів, впорядкування вулиць та провулків – важливе завдання сільської ради. Особливо чітко та злагоджено вирішуються питання, пов’язані з безпекою жителів та їх комфортом. Для голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна ці питання – першочергові.

У селі Райки в повному розпалі тривають ремонтні роботи огородження на мосту через Гнилоп'ять. Нагадаємо, що воно було частково пошкоджене внаслідок наїзду невідомими транспортними засобами. Важливий етап робіт    – впорядкування пішохідної доріжки через міст.

«Щоденно даний міст перетинають діти, здобувачі освіти Райківської гімназії. Рухається значний потік транспортних засобів. Нам важливо швидко та якісно відновити огородження мосту та забезпечити безпеку наших жителів», - наголосив Габріел Мкртчян.

Незабаром міст у Райках набуде більш привабливого та надійного вигляду.