Актуальна інформація від пенсійного фонду

Для обліку страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 року № 1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням», відкрито розрахунковий рахунок у філії – Житомирське управління АТ «Ощадбанк».

Реквізити рахунку:

• UA673116470000025607300007700 - облік коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і загальнообов’язкового державного соціального страхування  від нещасного випадку на виробництві  та професійного захворювання, які спричинили  втрату  працездатності.
  • МФО 311647
  • код ЄДРПОУ 13559341
  • отримувач:  Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Довідково: з 01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», відповідно до якої страхові виплати  у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та  від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме Пенсійний фонд України.