Позашляховик життя: закликаємо жителів Швайківської громади долучитися до збору коштів на авто для військовослужбовця азовського підрозділу, нашого земляка Валентина Кваши

Медик 3 ОШБ (колишній ССО АЗОВ КИЇВ) 2 штурмового батальйону 4 роти вогневої підтримки гостро потребує купівлі машини – повнопривідного дизельного джипа. Наш земляк Валентин Кваша боронить Україну з початку повномасштабного вторгнення. Він брав участь в обороні Києва, Запорізької області. Нині виконує бойові завдання у Бахмутському напрямку. У процесі служби чимало автомобілів було знищено, тому придбання авто – потреба «вчорашнього» дня.

Кожного дня ми благаємо ЗСУ зберегти наші життя та рідну землю. Тепер допомогти воїнам зобов’язані ми. Мета збору – 280000 грн.

Надається можливість  не лише задонатити, а й стати учасником розіграшу мерчу Support AZOV

Що можна виграти?

Шеврони, прапори, футболки та худі

Як взяти участь?

100 грн — 1 квиток. Задля збільшення шансів на перемогу дозволяється купувати необмежену кількість (наприклад, 500 грн — 5 квитків)

Як підтвердити участь?

Після переказу суми надіслати скриншот-підтвердження в особисті повідомлення Vlad Sapiehin.

Після подолання відмітки 280 000 грн на реквізитах рандомно буде обрано 10 переможців, що отримають по одній позиції з вищезгаданих призів.

ДОНАТИТИ ТУТ:

Картка ПриватБанку:

5457082294501221 (Сапєгін В. С.)

Посилання на банку Моно:

Номер картки банки: 5375411203068213