Поважний 85-річний ювілей відзначила жителька села Райки Олена Дмитрівна Жирна

Чудовий 85-річний ювілей 24 лютого відзначила жителька села Райки Олена Дмитрівна Жирна. З поважною датою привітали ювілярку староста Райківського старостинського округу Наталія Войнівська та депутат сільської ради Лариса Блажієвська.

Олена Дмитрівна – справжня берегиня своєї родини, ніжна, турботлива, любляча матуся, бабуся та прабабуся. Все своє життя жінка прожила у праці: трудилася  в колгоспі, в теплиці, на соковому заводі та в полі. Роки промайнули, наче мить…

Швайківська сільська рада щиро вітає Олену Дмитрівну з Днем народження. Бажаємо ювілярці міцного здоров'я та довголіття, сонячного настрою та здійснення задумів. Нехай кожен день дарує радість та позитивні емоції, а Господь оберігає на многії літа.