Директор Мирославського ліцею ім. О.І. Онишка Галина Нагуш зустрічає чудовий ювілей

Чудовий особистий ювілей сьогодні зустрічає директор Мирославського ліцею ім. О.І.Онишка Галина Олександрівна Нагуш. Привітати керівника закладу, добру, мудру та порядну людину завітали голова Швайківської громади Габріел Мкрчян, староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанна Карпенко.

Галина Олександрівна – креативний  педагог, успішний управлінець, компетентний керівник, який очолює професійний колектив.Її люблять діти, поважають батьки та колеги.

Шановна Галино Олександрівно, ми щиро вітаємо Вас з ювілеєм та даруємо суцвіття найтепліших побажань: з радістю починати свій ранок і закінчувати день на оптимістичній ноті, залишатися усміхненою та життєрадісною, мудрою й успішною. Від щирого серця зичимо Вам чудового настрою, добрих новин, цікавих подій і побільше приємних сюрпризів та чудес! Мирного неба та швидшої Перемоги!

З повагою - Швайківська сільська рада