Профілактичний рейд працівників ДСНС селами Швайківської громади

5 квітня працівники Бердичівського районного управління провели профілактичний захід із жителями Швайківської громади щодо навчання громадянами правил безпеки.

Спілкуючись із населенням, рятувальники звернули особливу увагу на найпоширеніші порушення правил пожежної безпеки, що нерідко призводять до загорянь.

Зокрема, це необережність у поводженні з відкритим вогнем чи пожежонебезпечними предметами й речовинами, застаріла або непрофесійне влаштована електромережа, неправильна експлуатація печей та інших теплогенеруючих приладів, куріння в ліжку, залишені без нагляду увімкнені побутові прилади тощо.

Також фахівці ДСНС закликали батьків не залишати дітей наодиниці та намагатися постійно контролювати їх дозвілля.

Під час рейду надзвичайники нагадали місцевим жителям про заборону спалювання сухої рослинності, дотриманні правил пожежної безпеки при перебуванні в екосистемах.

В обов’язковому порядку вони довели до населення послідовність дій при виявленні вибухонебезпечних предметів із врученням відповідної наочної агітації.