Ґрунтовно та масштабно: у ФАПі села Слободище тривають ремонтні роботи

У ФАПі села Слободище тривають ремонтні роботи. Хід проведення робіт тримає на особистому контролі голова Шваківської громади Габріел Мкртчян. Реалізація даного проекту – пріоритет напрямок діяльності сільської ради на ближчу перспективу.

«Жителі старостинського округу, який є найвіддаленішим у нашій громаді, повинні отримувати якісні медичні послуги у комфортних умовах. Впевнений, що після проведення ремонтних робіт ФАП у Слободищах стане сучасним та затишним. А наші медики докладуть максимум зусиль, щоб надавати послуги дійсно на високому рівні», - зазначив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

До проведення ремонтних робіт у ФАПі громада підійшла ґрунтовно та масштабно. Дане приміщення потребує змін та ремонту, що суттєво вплине на його загальний вигляд та його майбутнє функціонування.