Інформація про виконання бюджету Швайківської сільської ради за І квартал 2023 року

У І кварталі 2023 року обсяг бюджету  Швайківської сільської територіальної громади  по доходам склав  10 164,9 тис.грн. в тому числі по загальному фонді – 9 865,7 тис.грн., по спеціальному – 299,2 тис.грн.

Сума власних надходжень загального фонду сільського бюджету за І квартал 2023 року  забезпечена в сумі  4 872,2 тис.грн.

Виконання затверджених планових показників загального фонду у звітному періоді становить  99,79%, без врахування трансфертів – 95,65%.

Сплата найбільш ємкого надходження сільського бюджету  - податку з доходів фізичних осіб  із доходів платника податку у вигляді заробітної плати - у звітному періоді становить  1 499,8 тис.грн., податок на доходи  фізичних осіб з грошового забезпечення військовослужбовців – 719,3 тис.грн., орендна плата з юридичних осіб – 890,7 тис.грн.

Також у звітному періоді надійшло міжбюджетних трансфертів                       4 993,5  тис.грн., з яких:

• Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам –                         3 141,7 тис.грн.;
  • Базова дотація – 1 646,1 тис.грн.
  • Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації – 200,7 тис.грн.;
  • Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 5,0 тис.грн.;

Загальний обсяг проведених видатків за І квартал 2023 року становить 8 310,6 тис.грн.  З цієї суми за рахунок коштів загального фонду використано –   8 050,5 тис.грн., спеціального – 260,1 тис.грн.

Перераховано коштів іншої субвенції  в сумі 125,0 тис.грн.

Перераховано з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів – 10,0 тис.грн.

У звітному періоді на видатки по оплаті праці і нарахування на заробітну плату  працівникам  установ бюджету сільської територіальної громади спрямовано – 6 247,7 тис.грн., по розрахункам за спожиті енергоносії спрямовано – 355,1 тис.грн.

Станом на 01.04.2023 р. по бюджету Швайківської сільської територіальної громади обліковується кредиторська заборгованість в сумі 1 358,1 тис.грн., в тому числі по оплаті праці і нарахування на заробітну плату строк виплати якої не настав -   767,9 тис.грн.

Відділ фінансів Швайківської сільської ради