Світлій пам'яті захисника України Дмитра Кузьменка присвячується…

Пам’ятати про загиблих Героїв – священний обов’язок кожного громадянина України, адже вони поклали на вівтар боротьби за волю України найцінніше – своє життя. Їм ми завдячуємо нашим миром та спокоєм.

13 травня 2020 року, захищаючи рідну землю від агресора поблизу м. Краматорськ, героїчно загинув наш земляк - сержант окремого загону спеціального призначення Кузьменко Дмитро Павлович.

Сьогодні Райківська гімназія вшановує світлу пам’ять полеглого випускника закладу покладанням квітів. Він є прикладом патріотизму для кожного захисника України.

Пам’ять про Дмитра увічнена в меморіальній дошці на його честь, встановленій у гімназії за ініціативи та сприяння голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна.  І відтоді щодня з дошки Діма зустрічає і проводжає поглядом учнів, вчителів, батьків, нагадуючи кожному із нас, що він поклав життя, аби ми жили у мирі, а діти мали можливість вчитися і рости в квітучій Україні, не знаючи жахіть війни.

Пам’ятаймо тих, хто воював та загинув за єдину Україну!

Слава Захисникам України!

Колектив Райківської гімназії