Жителька села Швайківка Євгенія Григорівна Сапонюк зустріла поважне 85-річчя

Чудовий 85-річний ювілей відзначила жителька села Швайківка Євгенія Григорівна Сапонюк. З поважним святом привітали іменинницю секретар сільської ради Ольга Гусар та директор Будинку культури Надія Вельмик.

Понад 40 років свого трудового життя Євгенія Григорівна присвятила педагогічній праці у  Швайківській школі, що нині гордо іменується ліцеєм. Не одному поколінню прищепила любов до фізики, захоплення предметом, викладанню якого віддавалась на повну. Пишається ювілярка сином та донькою, а ще двома онуками, яких вважає найбільшою радістю у житті.

Швайківська сільська рада вітає Євгенію Григорівну з поважним Днем народження. Щиро бажаємо міцного здоров'я та довголіття, родинного затишку та благополуччя. Нехай на обличчі завжди сяє посмішка, вогник радості та надії ніколи не гасне в душі. Бажаємо вам добрих подій, мирного неба, радості та тепла від людей.

З повагою – Швайківська сільська рада