УЗД та гінекологічний огляд: у Швайківській громаді працюватиме виїзна бригада гінекологів

Якщо жінки не йдуть до гінекологів, то гінекологи їдуть до них. 30 червня в амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Мирославка здійснюватиме прийом мобільна бригада гінекологів, фахівців Обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського. Прийом розпочнеться о 10.00.

«Щорічний огляд в гінеколога дозволяє виявити хворобу на ранніх стадіях, вилікувати та зберегти життя жінці. Тож закликаю мешканок Швайківської громади скористатися можливістю та отримати професійну консультацію  у фахівців», - наголосив директор КНП «Швайківський Центр первинної меливо-санітарної допомоги» Олег Ковшиков.

Кожна жінка зможе отримати безкоштовний професійний огляд та пройти УЗД-дослідження. Скористатися такою можливістю не просто важливо, а необхідно, тож не нехтуйте своїм здоров'ям.