Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає з Днем Конституції України

Сьогодні, 28 червня, ми відзначаємо велике державне свято - День Конституції України. Ухвалення Конституції України стало важливим етапам державотворення, ядром національної правової системи.

У Конституції закладені віковічні прагнення українського народу до незалежності, невпинна праця та непоборна сила. В ній закарбовані головні засади, на яких тримається наша держава.

Щиро вітаю усіх з Днем Конституції України! Бажаю мирного неба та Перемоги, щасливого та безпечного майбутнього у вільній Україні. Нехай усі наші захисники повернуться додому живими та здоровими. А патріотизм, верховенство права, повага один до одного стануть головними лейтмотивами нашого життя.  Будьмо свідомими громадянами своєї держави. Пишаймося тим, ким ми є. Усім щастя, злагоди та міцного здоров'я.

З Днем Конституції України!

Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян