Поважний 85-річний ювілей зустріла жителька села Швайківка Лідія Василівна Науменко

Ювілей життєвої мудрості та зрілості зустріла цими днями жителька села Швайківка Лідія Василівна Науменко. Привітати ювілярку з поважним 85-річчям завітали секретар сільської ради Ольга Гусар та директор Будинку культури Надія Вельмик. Привітання шанованих жителів – традиція, яку підтримує голова Швайківської громади Габріел Мкртчян, адже шана до людей поважного віку робить нас людьми.

Непросту  життєву дорогу пройшла Лідія Василівна, була учасницею та свідком багатьох подій. Разом з чоловіком виростили двох дітей – доньку Раїсу та сина Павла. Дочекалася чотирьох онуків та шістьох правнуків. Енергійна, завзята та працьовита – саме такою усі знають та шанують Лідію Василівну.

Шановна ювілярко, Швайківська сільська рада щиро вітає Вас з поважною датою. Нехай на Вашому обличчі завжди сяє посмішка, а у серці живе світла надія та радість. Бажаємо міцного здоров'я, родинного тепла, затишку, гарного настрою та оптимізму.