Габріел Мкрчян вітає з Днем Сил спеціальних операцій

Сильні, справжні, вмотивовані – такими ми знаємо, шануємо та цінуємо воїнів Сил спеціальних операцій. 29 липня еліта українського війська відзначає свій особливий день – День Сил спеціальних операцій.

Воїни-спецпризначенці – добре навчені та мотивовані військові, які здатні вести підривну діяльність в тилу ворога, звільняти важливих заручників та захоплювати ворогів. Не випадково своїм бойовим гаслом вони обрали слова Святослава Хороброго «Іду на Ви!», адже переймаючи кращі бойові традиції минулого, воїни ССО беруть участь у складних військових операціях, про які не варто гучно говорити.  Загартовані у пекельних боях з окупантами, вони вражають своїм професіоналізмом, мужністю та вірністю військовим традиціям.

Бажаємо усім спецпризначенцям міцного здоров'я, стійкості, сили духу та витримки. Завжди повертайтеся з бойових завдань цілими та неушкодженими. Нехай Господь оберігає вас. Бажаю мирного неба та швидшої Перемоги.

Шана кожному воїну, який загинув, захищаючи рідну землю.

Слава Силам спеціальних операцій!

Слава Україні!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади