Чергова добра справа для воїнів

Оперативно реагувати на потреби та запити воїнів – важливе  завдання для кожного, хто знаходиться в тилу. Жодного звернення від бійців не лишає поза увагою голова Швайківської громади Габріел Мкртчян та сільська рада зокрема. Черговим став запит від захисників щодо придбання електром'ясорубки, яка нині вже виконує свої завдання у місці призначення.

«Хочемо подякувати голові Габріелу Мкртчяну та усій громаді загалом. Ви – неймовірні люди. Ви вирішили проблему, придбавши нам нову м’ясорубку. Хлопці вже їдять котлети. Ситий воїн – сильний воїн», - подякували військові.

Швайківська громада та її голова Габріел Мкртчян переконані, що підтримка воїнів має бути постійною та систематичною.  Тож слідуючи зазначеним принципам продовжують допомагати тим, хто береже наш мир та спокій.