Швайківська громада провела в останню путь мужнього воїна, вірного сина Україна Ігоря Гусара

  • 1007

Фото без опису

«Ніхто більшої любові не має над ту, як хто душу свою поклав би за друзів своїх», - ці слова з Біблії проникають в душу. Особливо болюче вони сприймаються, коли ми втрачаємо найдорожчих та найкращих. Тих, хто завжди був готовий допомогти, підтримати, захистити. Хто без вагань та сумнівів став на захист Батьківщини та віддав за неї своє життя…. Саме таким був житель села Швайківка Ігор Миколайович Гусар – Герой, що повернувся додому на щиті.

Прощання з воїном відбулося 12 серпня у рідній Швайківці. Провести мужнього сина України в останню путь прийшли керівництво та жителі громади, друзі, побратими, найближчі та найрідніші люди.

Ігор Гусар  народився 8 листопада 1973 року у селі Швайківка. Навчався в школі, потім вступив до Київського технікуму. Далі була строкова служба і знову навчання в Бердичівській автошколі ТСОУ, де здобув професію водія різних категорій. Одружився, разом з коханою дружиною Оленою Василівною народили двох дітей – доньку Дарину та сина Єгора. Завжди був підтримкою та опорою для батьків – Надії Вікторівни та Миколи Петровича. Ігор Миколайович радів життю, будував плани, на заваді яким стала війна. З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік на полі бою.

«Він захищав Україну до останнього подиху. Схиляємо голови в годину скорботи, низько вклоняємось рідним та близьким Героя. Йому назавжди залишиться 50 років», - звернулась секретар сільської ради Ольга Гусар.

Водій 3-го стрілецького відділення 1-го взводу 2-ї стрілецької роти військової частини А7297, сержант Ігор Миколайович Гусар героїчно загинув 9 серпня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Діброва Луганської області.

«Ігор Гусар – приклад справжнього патріота. Він чесно та до кінця виконував обов'язок воїна і громадянина, віддавши життя за вільне майбутнє України», - звернувся заступник сільського голови Едуард Томашевський.

За час проходження служби наш земляк проявив справжню мужність та героїзм. Чоловік користувався повагою та авторитетом серед побратимів, мав високий рівень мотивації, постійно вдосконалював себе. Ігор Гусар був прикладом зразкового виконання військового обов’язку, що і відзначають побратими Героя. До останнього залишився вірним військовій присязі та народу України.

В останню воїна провела з усіма почестями! Світла пам'ять про Ігоря Гусара назавжди залишиться у серцях кожного, хто його знав.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису