Дорожнє покриття по вулиці Романа Юрчука набуло нового вигляду

Поточний стан доріг, утримання їх у належному стані – питання, що перебувають на особливому контролі у сільській раді. Особливо це стосується доріг місцевого значення, за які відповідає громада.

За ініціативи та наполегливості голови Швайківської громади вдалось здійснити поточний ремонт вулиці Романа Юрчука. Нагадаємо, що дана вулиця названа на честь Народного Героя, який віддав своє життя за вільну та незалежну Україну. Тож підтримувати її   у належному стані важливо для громади.

«Дана вулиця названа на честь Героя Романа Юрчука. Наш обов'язок – підтримувати дорожнє покриття у належному стані, адже це наше обличчя, наша шана та пам'ять», - наголосив Габріел Мкртчян.

Ямковий ремонт було здійснено пневмо-струменевим методом. Після проведених робіт асфальтне покриття набуло нового вигляду, який встигли оцінити місцеві жителі.