Корисна смакота для маленьких жителів громади: чергова добра справа волонтерок Оксани Рибак та Ірини Коцюби-Пацевої

Дитячими пюре нині смакують найменші жителі Швайківської громади. За сприяння волонтерок Оксани Рибак та Ірини Коцюби-Пацевої малюки отримали корисні смаколики та дитячі суміші.

Співпраця з благодійниками  займає особливу нішу  у діяльності Швайківської сільської ради.  Ефективна та дієва комунікація з волонтерами приносить загальну користь жителям. Особливо цінною та важливою є підтримка найменших мешканців Швайківської ТГ.

«Нам приємно, що є люди, які допомагають та підтримують жителів нашої громади. Смачним та корисним дитячим  харчуванням нині ласують наші малюки, тож дякуємо благодійницям Оксані Рибак та Ірині Коцюбі-Пацевій  за турботу про наших дітей», - зауважив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян. Дитяче харчування отримали усі маленькі жителі громади віком до двох років.

Такі подарунки припали малечі до смаку. Частину позитивних емоцій та хорошого настрою передаємо через фото…