І знову трагічна звістка з фронту: Руслан Михайленко віддав життя за Україну

Страшна й непоправна війна знову принесла сумну та трагічну звістку у Швайківську громаду.

28 серпня, виконуючи бойові завдання, загинув Руслан Васильович Михайленко, житель сіл - Малосілки та Мирославки.

Народився Руслан Васильович 5 січня 1982 року. У 1988-му пішов до першого класу Мирославської школи. Після здобуття загальної середньої освіти, продовжив навчання в Бердичівській автошколі. Далі була служба в армії та трудовий шлях. У 2003-му ступив на весільний рушник з коханою дружиною Оленою. Безмежно радів народженню донечки Тетяни. Родина жила в Малосілці. Мріяв, будував плани, на заваді яким стала війна.

Одним із перших Руслан Михайленко став на захист Батьківщини. Його досвід, наполегливість, вміння допомагали на полі бою. Пліч-о-пліч з побратимами чоловік стояв на захисті та обороні України та віддав за Батьківщину своє життя.

Швайківська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Схиляємо низько наші голови в скорботі.

Про дату та час поховання Героя повідомимо згодом.