Попереджений – значить захищений: бердичівські поліцейські проводять профілактичні бесіди щодо запобігання шахрайствам

З метою інформування населення про протиправні дії в сфері шахрайства дільничні офіцери Бердичівського райвідділу провели профілактичні бесіди з жителями Швайківської громади.

Правоохоронці розповіли, як протидіяти найпоширенішим видам шахрайства та попередили про злочинні схеми аферистів. Аби вберегти громадян від шахрайських пасток.

Дільничні роздали жителям громади листівки, які наочно і в доступній формі попереджають про способи вчинення шахрайства та про те, як від них уберегтися.

Аби не втратити власні заощадження поліцейські радять дотримуватися елементарних правил:

- не повідомляти стороннім особам конфіденційну інформацію, зокрема дані доступу до банківських карток;

- отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел;

- не використовувати сумнівні гіперпосилання;

- не надсилати завдаток під час купівлі товарів, натомість користуватися послугою післяплати;

- захистити свій фінансовий номер: заборонити віддалений перевипуск SIM-карти, «прив’язати» паспортні дані до мобільного номера або ж перейти на контрактне обслуговування;

- не довіряти незнайомцям, які повідомляють про неприємності з рідними та вимагають грошових коштів. Завжди перевіряти таку інформацію.

Бердичівський районний відділ поліції