Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає рятувальників з професійним святом

17 вересня – День рятувальника – професійне свято сильних та вольових, впевнених в собі, стійких та міцних духом людей.

Саме рятувальники першими вступають у бій з катастрофами, природнім лихом, терористичними актами. З початку повномасштабного вторгнення роботи у працівників ДСНС стало значно більше. Це і ліквідація наслідків ворожих обстрілів, розмінування територій… Не дарма, рятувальників називають героями без зброї. Найбільшою нагородою для них є врятовані житті під час ліквідації наслідків надзвичайних подій.

Ми безмежно вдячні вам за відданість справі та готовність першими прийти на допомогу, дати відсіч лиху, запобігти горю. Бажаємо й надалі впевнено тримати стрій.

Міцного вам  здоров'я, успіхів в житті та праці. Нехай Господь оберігає вас та допомагає у здійсненні ваших професійних обов’язків. Мирного нам неба та Перемоги!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади