85-річний ювілей зустрів житель Швайківки Василь Ілліч Кузьменко

Ювілей мудрості, життєвого досвіду та цінних знань відзначив житель села Швайківка Василь Ілліч Кузьменко. 15 жовтня чоловіку виповнилось поважних 85 років. Привітати ювіляра завітали секретар сільської ради Ольга Гусар та директор Будинку культури Надія Вельмик.

Василь Ілліч Кузьменко народився у селі Швайківка. Все життя чоловік прожив у праці, а це майже 40 років. Працював механізатором, був справжнім майстром своєї справи. За сумлінну працю чоловіка неодноразово нагороджували  цінними подарунками та грамотами.

Разом з дружиною народили двоє дітей. Радість та щастя у житті ювіляра – троє онуків та троє правнуків.

Шановний Василь Ілліч, з нагоди Вашого чудового ювілею дозвольте побажати міцного здоров'я та довголіття, відмінного самопочуття та невичерпної енергії. Нехай в житті Вас завжди супроводжують віра, надія та любов. Родинного Вам затишку, мирного неба та многая літа.

З повагою – Швайківська сільська рада