Прощання з воїном Геннадієм Трохимчуком відбулось у Малосілці

  • 527

Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав життя за цілісність та незалежність України. 30 жовтня Швайківська громада провела в останню путь воїна-захисника Геннадія Трохимчука. Герой, що повернувся на щиті, знайшов свій вічний спокій у селі Малосілка, яку встиг полюбити душею та серцем.

Геннадій Трохимчук народився 7 грудня 1980 року в місті Бердичеві. Чоловік рано втратив батьків, виховувала його бабуся Лідія Петрівна, яка прищепила Геннадію кращі риси та чесноти. Навчався в 10 школі, згодом вступив до професійно-технічного училища № 4. Здобув професію токаря-зварювальника. Згодом були роки праці на заводі «Прогрес», яку він вміло поєднував з навчанням в Міжрегіональній академії управління персоналом. Далі була робота, пов’язана з переобладнанням автомобілів, після чого трудова діяльність  на ТОВ «Три Ведмеді». Бажання будувати,створювати, розвивати спонукали до постійної праці. Чоловік  мріяв створити сім'ю, будував плани, яким не судилося збудитися.

З грудня 2022-го року Геннадій Трохимчук – у  лавах Збройних Сил України. Служив  старшим навідником гаубиці артилерійського дивізіону. Користувався повагою та авторитетом серед побратимів, був прикладом зразкового виконання військового обов’язку. Героїчно загинув 19 жовтня в районі населеного пункту Новопокровка Запорізької області.

У загиблого воїна лишився брат Олександр. Близькими людьми у житті Геннадія Трохимчука стало подружжя Охрімчуків з села Малосілка – Валентина Іванівна та Павло Леонідович, які вважали чоловіка своїм сином. До них він часто приїздив, допомагав. У цій родині  йому було добре та затишно. Тож свій останній спочинок Герой знайшов поряд з могилою названого батька Павла Леонідовича.

Зі словами скорботи звернулись до присутніх голова Швайківської громади Габріел Мкртчян, староста Малосілківського старостинського округу Наталія Каченюк.

«Неможливо підібрати правильні слова в такі миті. Герої не вмирають, вони залишаються в наших серцях. Вічна слава та пам'ять Воїну, Патріоту, Людині», - звернувся Габріел Мкртчян.

«Нехай добрий та світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів та усіх, хто знав Героя, любив та шанував його», - зазначила Наталія Каченюк.

Геннадію Трохимчуку навіки 42… Ми всі у незліченному боргу перед ним та його подвигом. Дякуємо воїну за стійкість, віру та непохитність, запал, щирість та справедливість. Нехай його душа знайде вічний спокій. Вічна пам'ять та слава Захиснику України!