Відкрито збір на генератор для одного з підрозділів 26 артилерійської бригади

Війна ближче, ніж нам здається. І хоч за щоденними турботами та відносною відсутністю тривог, ми адаптувались та звикли до складних реалій, але ні на мить ми не маємо права забувати, завдяки  кому можемо жити, працювати та навчатись...

Сьогодні наші мужні воїни стоять на захисті та обороні Батьківщини. Щодня вони ризикують собою заради кожного з нас та майбутнього України. Вони - наша гордість! Душа болить за них. І щоденні наші молитви теж про них... Тож потрібно використовувати кожну можливість, щоб допомогти нашим захисникам.

Шановні жителі громади, інформуємо вас про новий збір.  Підрозділу, у якому розуміємо, проходить службу наш земляк, терміново потрібен генератор. Ми розуміємо, яку цінність має джерело живлення на полі бою, тож діяти потрібно оперативно та результативно.

Деталі про збір:

На генератор для ЗСУ

Ціль: 190 000.00 ₴

Посилання на банку

Номер картки банки

Армія сильна тоді, коли сильний тил.

Віримо, знаємо, що разом ми зможемо допомогти та підтримати наших воїнів.