Спомин про Героя: минає річниця з дня загибелі Захисника України Ігоря Мельника

  • 302

Йому назавжди залишиться  34… Минулого року 7 листопада відважний захисник, житель  села Райки Ігор Мельник прийняв свій останній бій та героїчно загинув, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Вечір-реквієм на його честь відбувся у Райківської гімназії, у стінах якої навчався Герой.

Ігор Мельник  був мобілізований на початку вересня 2022 року. Служив навідником в мотопіхотному батальйоні.  Загинув 7 листопада під час обстрілу позицій в районі населеного пункту Озарянівка Донецької області. Безжальна війна забрала не лише життя Героя, а й його мрії та майбутнє. Без люблячого сина залишились батьки – Олена Сергіївна та Олександр Васильович, без турботливого брата - сестра Юлія, а громада – без відважного захисника.

12 листопала громада провела захисника в останню путь.

«Гірко та боляче втрачати найкращих. Скільки б не минуло часу, а серця рідних та близьких переповнює біль та туга. Вічна слава та пам'ять про жертовність та подвиг Ігоря Мельника житиме завжди у наших серцях», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Його зірочка життя тільки починала горіти на небосхилі, але в одну мить згасла. Але світло цієї зірки буде сяяти нам до того часу, поки ми пам’ятатимемо Героя…