Робоча нарада голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна та начальниці Бердичівської ДПІ Ірини Самборської

Питанням наповнення місцевого бюджету була присвячена нещодавня зустріч голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна та начальниці Бердичівської ДПІ Ірини Самборської.

Функціонування закладів освіти та медицини, розвиток інфраструктури залежить від наповнення місцевого бюджету. Тож дане питання є актуальним завжди, а його вирішення потребує стратегічного підходу.

«Швайківська сільська рада постійно працює у напрямку наповнення бюджету та раціонального використання коштів», - наголосив Габріел Мкртчян.

Від питання наповнення бюджету залежить добробут та комфорт і, загалом, перспективний розвиток громади. Працівники сільської ради та  податківці усвідомлюють весь спектр відповідальності, яка покладається на них для вирішенні даного питання та прийняття відповідних рішень.