Габріел Мкртчян вітає працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом

Щиро вітаю усіх працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом! Ви даруєте радість та свято, несете культуру до кожного серця та душі.

Дякую вам за працю та талант,  щирість та душевність,  сотні пісень та теплих слів. Без вас не обходиться жоден захід, що проходять у громаді.

Дякую за стійку громадянську позицію та волонтерську діяльність. З початку повномасштабного вторгнення й дотепер ви допомагаєте формувати сильний тил, підтримуєте наших воїнів, надихаєте усіх нас.

Зичу вам та вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, гармонії, творчого  натхнення та Божої благодаті. Сміливо втілюйте в життя ваші ідеї та задуми. Творчих вам злетів та духовних здобутків.

З повагою –

голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян