Завідувач служби у справах дітей Аліна Рогулько взяла участь у тренінгу «Гендерні інструменти для розробки та оцінювання людиноцентричних програмних документів»

30 листопада для представників та представниць органів місцевого самоврядування громад Житомирщини відбувся тренінг «Гендерні інструменти для розробки та оцінювання людиноцентричних програмних документів», що є частиною проєкту «Посилення спроможності та взаємодії суб'єктів виконання обласного плану дій «Жінки. Мир. Безпека: навчальний компонент». Участь у тренінгу взяла завідувач служби у справах дітей Швайківської сільської ради Аліна Рогулько.

Під час форуму розглянуто низку актуальних питань щодо участі жінок на рівні прийняття рішень та відновленні України; про безпеку вдома та на вулиці: досягнення, інструменти, виклики; жіноча стійкість: як подбати про себе в умовах війни та інше.