Добрі справи Благодійного фонду «Відкрите серце» у Швайківській громаді

Доброта та чуйність, співпереживання та щиросердність – такі риси є визначальними у діяльності Благодійного фонду «Відкрите серце» та його президента Петра Залізного, про якого знають у різних куточках України.

Нещодавно Благодійний фонд надав потрібну та суттєву підтримку особам з інвалідністю першої групи, які мешкають у Швайківській громаді. 27 продуктових наборів стали неабиякою підтримкою для них.

Петро Залізний має рідкісний дар – вміння відчути біль інших, як свій, і по можливості допомогати, що і демонструє він своїми щоденними справами. Підтримка вразливих категорій громадян – пріоритет для благодійника. Як істинний патріот України, Петро Залізний надає постійну підтримку захисникам України. З волонтерською місією буває там, де гаряче та небезпечно. Шлях Петра Залізного – життя на благо інших, сповнене істинної любові.

Швайківська сільська рада вдячна Благодійному фонду «Відкрите серце» та особисто Петру Залізному за підтримку. Розраховуємо на майбутню співпрацю та розуміння.