Заступник сільського голови Едуард Томашевський привітав з професійним святом бердичівських енергетиків

22 грудня вітання з професійним святом приймають ті, завдяки кому в нашій оселі є світло, хто щоденно бореться з темрявою та береже нас від блекауту – наші енергетики. Привітати колектив Бердичівського РЕМу на чолі з керівником підприємства Володимиром Криликом завітав заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Едуард Томашевський.

Праця енергетиків – приклад мужності та стійкості. Вони дбають про те, аби в наших оселях було затишно та тепло. Від праці енергетиків залежить стабільна роботу усіх галузей господарства, розвиток економіки та енергетична безпека держави.

«Дякуємо вам за працю. Ви – частина великої системи, яка стала однією із ліній зіткнення з ворогом. Ваша праця вимагає великих знань, навичок та досвіду. Ви ризикуєте собою, тож нехай Господь завжди вас оберігає, береже ваші родини та нашу рідну Україну», - наголосив Едуард Томашевський.

За поданням керівництва подяками Швайківської сільської ради були нагороджені кращі працівники Бердичівського РЕМу.