Швайківська громада отримала допомогу від українсько-данської гуманітарної організації «Bevar Ukraine»

Кожна підтримка та допомога у дні війни важлива й необхідна. Суттєвий  крок на зустріч Швайківській територіальній громаді зробила українсько-данська гуманітарна організація «Bevar Ukraine». Нещодавно за сприяння благодійників громада отримала медичне обладнання, яке в подальшому було передане для потреб пацієнтів госпіталю для ветеранів війни, центральної районної лікарні та Швайківського ЦПМСД.

«Підтримка від благодійників, яку отримала Швайківська територіальна громада, сприятиме більш якісному та сучасному наданню медичної допомоги населенню, зокрема, військовослужбовцям, що проходять лікування  та реабілітацію після поранень. Отримане обладнання допоможе  створити належні умови в закладах охорони здоров'я та підвищити медичний сервіс загалом», - зазначив заступник сільського голови Едуард Томашевський.

Мешканці громади також можуть скористатися засобами реабілітації, переданими благодійниками. Завдяки отриманій допомозі значно зміцнилась матеріальна база амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів Швайківського ЦПМСД.

Ліжка мультифункціональні, крісла колісні, електричний візок, крісла-туалет, ролатори, ортези, функціональні ходунки для дорослих, милиці, матраци, текстиль, одяг, дезінфікуючі засоби, вологі серветки, медичні маски – необхідні та важливі речі для тих, хто потребує допомоги та лікування.

Голова Швайківськаї громади Габріел Мкртчян та сільська рада загалом  вдячні благодійникам за підтримку, людяність та милосердя. Ми щиро сподіваємось, що передане обладнання  допоможе пораненим воїнам та жителям Бердичівського району й громади загалом повернутися до повноцінного життя та стати активними членами суспільства.