У селі Слободище відбулось комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання

• 197

19 січня рятувальниками Бердичівського районного управління спільно з соціальним працівником старостинського округу та місцевої пожежної охорони провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Слободище  Швайківська громада.

Під час заходу було здійснено огляд житлових будинків багатодітних сімей, одиноких та людей з інвалідністю, проведено бесіду щодо  безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, альтернативних джерел енергії, електромережі, побутових приладів) та наголошено на необхідності дотримання основних вимог безпеки життєдіяльності у зимовий періоді.

Також фахівці ДСНС наголосили громадянам про дії у разі виявлення вибухо небезпечних предметів та вручено памʼятні листівки.