Габріел Мкртчян вітає чудову спортсменку, Заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики, чемпіонку Європи Юлію Олішевську з Днем народження

2 лютого свій чудовий день народження зустрічає чарівна жінка, талановита  спортсменка, Заслужений майстер спорту України з  легкої атлетики, чемпіонка Європи Юлія Олішевська. Щиро вітаємо чудового друга Швайківської громади з Днем народження.

Шановна пані Юлія, Ви – натхненниця та чудовий мотиватор для дітей та дорослих. Кожен Ваш приїзд у нашу громаду, зустріч з нашими школярами надихають. Вами захоплюються, Ваші звички та погляди на життя переймають, наші діти прагнуть бути схожими на Вас.

Дякую Вам за активну життєву позицію та постійну співпрацю зі Швайківською громадою. Бажаю нам у майбутньому нових, цікавих та захопливих заходів. А Вам міцного здоров'я, втілення добрих мрій та задумів, родинного затишку  та життєвих гараздів. До зустрічі у Швайківській громаді, де на Вас завжди з нетерпінням чекають!

З повагою – Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади