Поважне 90-річчя відзначила жителька Мирославки Фаїна Костянтинівна Гусар

12 лютого поважне 90-річчя відзначила жителька Мирославки Фаїна Костянтинівна Гусар. Привітати активну, усміхнену, привітну та сонячну ювілярку за дорученням голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна завітала староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук.

Фаїна Костянтинівна все життя прожила в праці. Жінка пережила багато бурхливих подій –  воєнне лихоліття, труднощі повоєнної відбудови, стала свідком народження незалежної України. Труднощі загартували волю та вдачу жінки, сформували життєву стійкість та незламність. Наша ювілярка – щаслива матуся, адже народила та виховала п’ятьох дітей – синів Миколу, Сергія, Олега та доньок Зінаїду й Наталію, за що й удостоєна почесного звання «Мати-героїня».  Радіє жінка вісьмом онукам та сімом правнукам.

Шановна Фаїно Костянтинівно, Швайківська сільська рада бажає Вам світлих та щасливих років життя, міцного здоров'я, благополуччя. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, а у Вашому домі панує мир, достаток та затишок.

З ювілеєм!