Коли та як сплачувати за послугу розподілу газу пояснюють у Житомирській філії «Газмережі»

  • 77

Фото без опису

Стабільна доставка «блакитного палива» вимагає систематичної, а інколи й цілодобової роботи газовиків. За рахунок оплати за послугу з розподілу газу газовики Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють не тільки стабільний розподіл газу, а й оперативне відновлення газопостачання та усі необхідні аварійні роботи. Саме від своєчасної оплати за розподіл газу залежить обслуговування, ремонт газорозподільної системи, а також забезпечення цілодобової роботи аварійно-диспетчерської служби «104».

Сплачувати за послуги газорозподільної компанії необхідно щомісяця до 20 числа, тобто за лютий – до 20 лютого. Такий порядок затверджений НКРЕКП, згідно з умовами Типового договору розподілу природного газу.

«Трапляються випадки, коли споживачі забувають вказати  особовий рахунок при оплаті, у такому разі ідентифікувати платіж можна за квитанцією про оплату та заявою споживача. Втім, щоб не було зайвих клопотів, вкотре нагадуємо споживачам, що при оплаті послуги розподілу газу обов’язково потрібно вказувати особовий рахунок, адресу домоволодіння, прізвище, ім’я та по батькові платника. У споживачів Житомирської області особові  рахунки десятизначні та починаються на 0400», — пояснила Юлія Петришена, начальниця прес-центру Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Здійснити оплату можна за допомогою онлайн-сервісів:

∙ особистий кабінет https://my.grmu.com.ua/login;

∙ онлайн-платежі iPay.ua;

∙ мобільний банкінг;

∙ інтернет-послуги Ощад 24/7, ПриватБанк та інші платіжні системи.

Або ж оплатити: у касах банків, у будь-якому відділенні Укрпошти, через термінали EasyPay.

Реквізити для оплати за послуги з розподілу газу:

Оператор газорозподільних систем Житомирська філія ТОВ “Газорозподільні мережі України”, ЄДРПОУ 45204957, номер рахунку для фізичних осіб (населення): UA293116470000026038302350830.

Газовики щиро вдячні усім споживачам, які вчасно та у повному обсязі сплачують за розподіл газу та споживають «блакитне паливо» відповідально!