Змагання з черліденгу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись у Швайківській громаді

Яскраві, оригінальні, запальні – такими запам’ятались учасниці ІІ етапу змагань з черліденгу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходив на  базі Слободищенської гімназії. До заходу приєдналась амбасадорка проєкту Юлія Олішевська та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанна Карпенко, які разом із тренером Юлією Литвиновою мотивували учасників на чудовий виступ.

Кольорові костюми, патріотичні помпони додавали заходу особливої енергії. Підтримували спортсменок вболівальники, які з ентузіазмом спостерігали за дійством, що відбувалось в залі. Учасниці продемонстрували високий рівень виконання номерів, подарували гарний настрій та незабутні емоції.

Бажаємо нашим спортсменкам та їх тренеру Юлії Литвиновій успішного виступу на районному етапі змагань.