Швайківська територіальна громада вітає з ювілеєм головного редактора видання «РІО-БЕРДИЧІВ» Олександра Віталійовича Доманського

11 березня святкує свій чудовий ювілей  Олександр Віталійович Доманський – головний редактор видання «РІО-БЕРДИЧІВ», невтомний трудівник, неординарна, цікава та творча особистість, ініціатор добрих починань та успішних проєктів.

Шановний Олександре Віталійовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, яскравих і довгих років життя, успіхів в усіх задумах та справах, натхнення і невичерпної енергії. Нехай кожний день буде сповнений добра, тепла та радості, оптимізму, гарних подій і сміливих ідей та проектів! Нехай доля дарує Вам успіх і чудовий настрій та відкриває нові обрії майбутніх перспектив!

Бажаємо Вам мирного неба, радісних та щасливих днів. Нехай усі мрії обов’язково втілюються в життя.

З повагою – голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян та Швайківська сільська рада