Швайківська громада пишається: Президент України відзначив Олександра Слободинюка орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Він  - один із тих, хто став на захист української держави. Тих, хто не залишився осторонь, не побоявся боротися та продовжує цю боротьбу донині. Герой, мужній, сміливий, відважний житель села Райки Олександр Слободинюк відзначений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Почесну та заслужену нагороду воїну вручив Президент України Володимир Зеленський 14 березня, в День українського добровольця.

28-річний Олександр Слободинюк пройшов значний бойовий шлях. Прикордонник з позивним «Вуж» на війні з перших днів повномасштабного вторгнення. Спочатку Олександр Слободинюк виконував бойові завдання на українсько-білоруському кордоні, згодом Луганщині та Харківщині. На Донеччині стримував ворога на Мар'їнському напрямку. Отримав поранення… Після лікування та реабілітації Олександр Слободинюк знову в строю.

Швайківська громада пишається Героєм Олександром Слободинюком. Дякуємо воїну за мужність та відвагу, стійкість та патріотизм. Бажаємо Божої опіки та захисту, непохитної віри та Перемоги!