Швайківська сільська рада запрошує взяти участь в літературному конкурсі імені Олександра Кухарчука

  • 216

Фото без опису

Другий рік поспіль Швайківська сільська рада оголошує літературний  конкурс імені Олександра Кухарчука

Запрошуємо бажаючих взяти участь!

 Премія літературного конкурсу імені  Олександра Кухарчука присуджується за кращий літературний твір у жанрі  літературної прози, який утверджує ідеали гуманізму, духовні цінності  українського народу, ідеї незалежності України.

Метою Конкурсу є увічнення пам’яті нашого земляка, письменника Олександра Кухарчука, сприяння розвитку української літератури,  відзначення сучасних майстрів слова, а також пошук нових імен в  українській літературі.

Етапи проведення конкурсу:

- оприлюднення інформації про літературний конкурс імені Олександра  Кухарчука та початок прийому документів;

- прийом документів щорічно з 15 березня (упродовж 30 днів) та  затвердження складу конкурсної комісії;

- засідання конкурсної комісії з присудження премії відбувається  впродовж 10 днів після закриття прийому документів;

- вручення премій.

1.4. Премія літературного конкурсу імені Олександра Кухарчука  присуджується щороку до 19 травня під час урочистих заходів із нагоди  відзначення дня народження Олександра Кухарчука.

1.5. Премія літературного конкурсу імені Олександра Кухарчука  присуджується на конкурсних засадах та виплачується за рахунок коштів  місцевого бюджету в межах асигнувань, передбачених в бюджеті на  фінансування інших заходів в галузі культури і мистецтва.

1.6. До участі у конкурсі на здобуття Премії допускаються автори незалежно від їхнього віку, національності, віросповідання, місця  проживання чи громадянства.

1.7. Премія є персональною. Щороку присуджується одна Премія.

1.8. Одна особа не може стати лауреатом Премії двічі.

1.9. Премія не присуджується посмертно.

1.10. На здобуття Премії висувається лише один твір (книжка), написаний  українською мовою та опублікований в друкованому вигляді протягом трьох  попередніх календарних років.

1.11. Пропозиції щодо участі у конкурсі на здобуття Премії подаються до  Швайківської сільської ради творчими спілками, асоціаціями,  літературними об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами,  редакціями періодичних видань, а також особисто окремими літераторами.

1.12. Працівником сільської ради подані документи запечатуються в  конверт та шифруються. Шифр на документах та творі має бути однаковий.

1.13. Претенденти для участі у конкурсі подають такі матеріали:

-  завірену власноручним підписом письмову заяву щодо висунення твору на здобуття Премії, в якій вказується назва твору, прізвище, ім’я та по  батькові автора;

  • копію першої сторінки паспорта з датою народження;
  • адресу проживання; контактний номер телефону та електронна пошта, а  також письмову згоду на обробку його персональних даних відповідно до  Закону України «Про захист персональних даних»;

- примірник твору у паперовій і електронній формі;

- згоду на опублікування твору на сайті сільської ради для громадського  обговорення.

1.14. Документи та твір (книжка) надсилаються з 15 березня (упродовж 30  днів) поточного року на адресу: Швайківська сільська рада,  вулиця  Осівка 1А, село Швайківка, Бердичівський район, Житомирська область,  Україна, 13331 або у відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму  Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області  за адресою пл.Слоборна, 23, каб 3.(тел. 0676494805)

1.15. У разі невідповідності поданих документів цим вимогам, клопотання  не розглядається.