Комісійне обстеження захисних споруд цивільного захисту: оглядаємо, контролюємо, покращуємо

Підтримання у постійній готовності фонду захисних споруд, забезпечення норм та вимог щодо їх доступності, облаштування  та наповнення усім необхідним – спільне завдання балансоутримувачів та органу місцевого самоврядування. Швайківська сільська рада постійно працює над поліпшенням стану захисних споруд. Особливо тих, які використовуються закладами освіти. Безпека учасників освітнього процесу – пріоритет для голови громади Габріела Мкртчяна.

Для забезпечення готовності захисних споруд до використання за призначенням здійснюється оцінка стану їх готовності та періодичні огляди. Такі обстеження, згідно вимог законодавства, здійснюється щоквартально. Нещодавно відбулось одне з таких. Участь в обстеженні взяли заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бердичівського   районного управління  Головного управління  ДСНС в Житомирській області Володимир Рожок, поліцейський офіцер громади відділу превенції Бердичівського   районного відділу поліції ГУ НП в Житомирській області,  капітан  поліції Євгеній Оберемко, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанна Карпенко.

Під час обстеження комісія оглянула стан готовності укриттів, наявність та відповідність передбачених законодавством систем життєзабезпечення.

За результати огляду будуть оформлені відповіднім акти, з пропозиціями та рекомендаціями комісії.