Поважний ювілей відзначила жителька села Райки Євгенія Юхимівна Лабознюк

26 травня свій ювілейний день народження зустріла  поважна жителька села Райки - ЛАБОЗНЮК ЄВГЕНІЯ ЮХИМІВНА!

85 років - ювілей мудрості, життєвого досвіду та цінних знань.

ЄВГЕНІЯ ЮХИМІВНА протягом життя  є взірецем оптимізму, любові до людей, щирості та небайдужості. Разом з чоловіком народили та виховали троє дітей: синів Василя, Геннадія та доньку Ларису. Тішать душу та серце ювілярки шестеро онуків та вісім правнуків.

Чуйна, щира, добра, відповідальна, вимоглива до себе та оточуючих.

Свій трудовий шлях розпочинала помічником вихователя в  дитячому садочку. Пізніше працювала на посаді бухгалтера в РВК № 73. Звідки й пішла на заслужений відпочинок.  Жодного дня не сиділа без діла, а постійно трудилася, створюючи сімейний затишок, допомагала доглядати онуків та правнуків. Завдяки її вмілим рукам оселя буйє розмаїттям квітів.

Шановна, ЄВГЕНІЯ ЮХИМІВНА, з нагоди чудового ювілею бажаємо Вам  міцного здоров'я та довголіття, відмінного самопочуття та невичерпної енергії. Нехай і надалі Вас оточують рідні та близькі люди. Родинного Вам затишку, мирного неба та многая літа!