Сказано – зроблено: у селі Слободище встановлено автобусну зупинку

Питання, що підіймають на особистому прийомі громадян, який здійснює голова громади, завжди перебувають в полі зору особливої уваги та контролю. Адже проблеми та прохання, з якими звертаються мешканці, актуальні та значущі для них.

З проханням облаштування автобусної зупинки звернулися до голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна жителі села Слободище. Таке побажання громада села  озвучила під час виїзного прийому громадян. Прохання людей було почуте.

«Автобусні зупинки важливі для села. Це місце для очікування транспортних засобів, захисту від атмосферних опадів. Люди поважного віку можуть відпочити на лавках, які облаштовані на зупинках», - наголосив Габріел Мкртчян.

Зупинку облаштовано. Що стосується чистоти та охайності у даному місці, це питання залежить не лише від влади, а кожного жителя села.