Поважний 90-річний ювілей відзначив житель села Швайківка Іван Павлович Кузьменко

Важливу та значущу подію – поважне 90-річчя зустрів 7 червня житель села Швайківка Іван Павлович Кузьменко. Привітати довгожителя з шанованою та визначною подією завітали секретар сільської ради Ольга Гусар та директор Будинку культури Надія Вельмик.

Все своє життя ювіляр прожив у Швайківці. Трудову діяльність розпочав в колгоспі трактористом. Був бригадиром тракторної бригади та завідуючим майстернею. Має більше 50 років трудового стажу, за що був нагороджений орденами та медалями.

Іван Павлович – щасливий батько, дідусь та прадід.  Разом з дружиною народили та виховали трьох дітей. Тішать серце ювіляра  9 онуків та 16 правнуків.

Шановний Іване Павловичу, Швайківська сільська рада щиро вітає Вас з ювілеєм. Бажаємо міцного здоров'я, сил, бадьорості, щоденної радості. Нехай у Вашому домі панують мир, достаток та затишок.