Зустріч з керівниками закладів освіти у Швайківській громаді: дії, плани, перспективи

  • 261

Фото без опису

Про плани на ближчу перспективу та майбутню діяльність йшлося на нараді, що відбулась за участі голови громади Габріела Мкртчяна, його заступника Едуарда Томашевського, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанни Карпенко та керівників закладів освіти.

Першочергове  питання – зміна структури 2024-2025 навчального року. Міністерство освіти й науки України рекомендує розпочинати навчальний рік раніше. Дану рекомендацію у Швайківській сільській раді планують запровадити  в дійсність. Попередньо навчальний рік розпочнеться 5 серпня.

«Таке рішення допоможе нам більш раціонально та дієво використовувати енергоносії. Прогнозують, що зима буде непростою. Тож маємо думати наперед, мислити логічно та стратегічно», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

На часі – проведення ремонтних робіт у закладах освіти. Приміщення необхідно підготувати до нового навчального року, аби діти розпочали навчальний рік у комфортних та затишних умовах.

Загалом під час наради вдалось обговорити поточні та перспективні питання діяльності галузі освіти Швайківської громади.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису