Літній рейд-перевірка родин, що перебувають у складних життєвих обставинах

  • 549

Фото без опису

Літо – чудова можливість для кожної дитини набратися сил, отримати нові враження, відпочити. Однак безпека та життя малечі залежить часто від поведінки дорослих. Не всіх батьків вирізняє відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків. З такими родинами доводиться багато працювати, контролювати, діяти, оперативно реагувати на звернення та скарги, адже життя та здоров'я дітей – найбільша цінність для Швайківської громади.

17 червня завідувач служби у справах дітей Аліна Рогулько, директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ірина Прокопенкова, поліцейський офіцер громади Євгеній Оберемко відвідали родини, що перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками була проведена профілактична робота щодо належного догляду за дітьми та виконання батьківських обов’язків. Окрему увагу акцентовано на веденні здорового способу життя, дотриманні санітарно-гігієнічних умов в оселі та  правил безпеки в літній період. З батьками проведено бесіду щодо попередження конфліктів у сім'ї та домашнього насильства.

За результатами проведеної роботи одну з мам довелось притягнути до адміністративної відповідальності.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису