У Швайківській громаді з доброю місією побували представники християнської служби порятунку «Ангели радості»

  • 256

Фото без опису

Гарний настрій, позитивні емоції та радість зуміли подарували маленьким та юним жителям Швайківської громади представники християнської служби порятунку «Ангели радості». Команда волонтерів прибула у Швайківську громаду за запрошенням голови Габріела Мкртчяна.

29 червня в Мирославському ліцеї панувала незвична атмосфера добра, радості та світла. Діти, батьки яких загинули під час виконання бойових обов’язків та визнані безвісти зниклими, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю й ті, що навчаються на інклюзивній формі навчання, діти з категорії внутрішньо переміщених осіб стали учасниками незабутнього свята. Ігри та активності, смачне частування, вручення подарунків, паперове  шоу – яскрава й насичена програма, змістовна діяльність зуміли зробити цей день особливим та яскравим.

Команда волонтерів християнської служби порятунку «Ангела радості» та її координатор Вікторія Андрущишина допомогла малечі вкотре відчути та зрозуміти, що радість довкола існує і не потрібно припиняти вірити щирих людей та гарні вчинки. Поряд з дітьми зануритись в атмосферу добра змогли  і дорослі, яким довелось пережити гіркі втрати, біль та щоденні труднощі.

«В темні часи добре видно світлих людей»,  – слова німецького прозаїка Еріха Ремарка не втрачають своєї актуальності для нашої країни і нині. В час повномасштабної війни ми по-особливому цінуємо підтримку, розуміння та співчуття. Швайківська сільська рада вдячна команді волонтерів християнської служби порятунку «Ангели радості» за увагу, подарований гарний настрій та турботу про наймолодших жителів громади.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису